Kaiwhakatika Pūhiko 2-32S 15A 20A 25A Pūhiko Ritiumu Whakaōrite Aunoa HTB-J32S25A
Taipitopito Hua
Ngā Tohu Hua
Ngā Whakatakotoranga
Ngā Whakatakotoranga mō te Pūhiko Ritiumu Heltec:
  • 2-24S 25A
  • 2-32S 15A/20A/25A
Ngā Mōhiohio Hua
Ingoa Waitohu: HeltecBMS
Takenga mai: Haina Matua
Tiwhikete: WEEE
Pūtāhui: 3 Marama
Taumahatanga: 1 pc
Momo Pūhiko: Ritiumu toru, Ritiumu pākawa rino, Ritiumu konutai
Ngaohiko kua whakatauria: DC12V
Te whānuitanga o te whakatikatika: 2-24S/2-32S
Taurite o te au: 15A/20A/25A
Rahi: 360*290*170MM
Whakaritenga
  • Tohu ritenga
  • Tākai ritenga
  • Whakaritenga whakairoiro
Mōkihi
1. Kaiwhakatika pākahiko *1 huinga.
2. Pēke ārai-pūmau, hautai ārai-pūmau me te pouaka kowakawaka.
Ngā Taipitopito Hokonga
  • Tukunga Mai i:
    1. Kamupene/Wheketere i Haina
    2. Ngā whare putunga i Te Hononga o Amerika/Pōrana/Rūhia/Brazil
    Whakapā maiki te whiriwhiri i ngā taipitopito tuku
  • Utu: 100% TT te tūtohutanga
Ngā Āhuatanga
  • Ngaohiko kua whakatauhia: DC12V
  • Awhe whakatika: 2-32S
  • Iahiko taurite: 15A/20A/25A (ka taea te whakarite)
Kaupapa Mahi
① Whakaōrite ā-ringa
② Whakaōrite Aunoa
③ Te Whakataurite Utu
Ko ngā tawhā whakatakoto mō te whakataurite utu koia ēnei:
Ngā tawhā taurite o te phosphate rino lithium:
Te tiaki i te ngaohiko nui o te monomer: 3.650V Te whakaora i te ngaohiko nui o te monomer: 3.650V Te ngaohiko taurite kaha: 3.650V
Ko te ngaohiko tīmatanga whakataurite kua whakatakotoria ki te uara iti rawa o te ngaohiko aho = V, ko te rerekētanga ngaohiko o te monomer whakataurite: 0.005V, me te ōwehenga o te iahiko whakataurite: 5%~100%
Ngā tawhā whakataurite utu lithium toru:
Te tiaki i te ngaohiko nui o te monomer: 4.250V Te whakaora i te ngaohiko nui o te monomer: 4.200V Te ngaohiko taurite kaha: 4.250V
Ngaohiko tīmatanga whakataurite: 4.000V Rerekētanga ngaohiko monomer whakataurite: 0.005V Ōwehenga iahiko whakataurite: 5%~100%
I te wā e whakataurite ana i te utu, me hono te "pou kino pākahiko" i te papa o mua o te mīhini ki te pou kino whānui o te kete pākahiko, me hono te pou kino rihi ki te "pou kino utu" o te papa o mua o te mīhini, ā, me hono te pou pai o te rihi ki te pou pai o te pākahiko. I mua i te urunga ki te āhua taurite, kaua te ia utu e neke ake i te 25A, kaua te ia utu e neke ake i te 5A ina tae ki te tīmatanga taurite (lithium rino phosphate 3.450V/tritiumu tuatoru 4.00V), ā, ka pai ake te pānga o te taurite ia iti.
Mīhini-taurite-pūhiko-pūhiko (7)
Mīhini-taurite-pūhiko-pūhiko (6)
Kōwhiringa Tauira
Rārangi Hangarau Tauira Hua
Tauira HTB-J24S25A HTB-J32S15A HTB-J32S20A HTB-J32S25A
Ngā Aho Pūhiko e Pā Ana 2-24S 2-32S
Momo Pūhiko e tika ana LFP/NCM/LTO
Te Auaha Taurite Mōrahi 25A 15A 20A 25A
Ngā tawhā taurite o te phosphate rino lithium Te tiaki i te ngaohiko nui o te monomer: 3.65V
Te whakaora i te ngaohiko nui o te monomer: 3.65V
Ngaohiko whakataurite ā-kaha: 3.65V
Te rerekētanga o te ngaohiko monomer taurite: 0.005V
Te ōwehenga o te au whakaōrite: 5%~100%
Ngā tawhā taurite o te lithium toru Te tiaki i te ngaohiko nui o te monomer: 4.25V
Te whakaora i te ngaohiko nui o te monomer: 4.2V
Ngaohiko whakataurite ā-kaha: 4.25V
Ngaohiko tīmatanga whakataurite: 4V
Te ōwehenga o nāianei taurite: 5%~100%
Rahi (cm) 36*29*17
Taumaha (kg) 6.5 9.5
Tuhipoka
② I te wā e whakataurite ana i te utu, me hono te "pou kino pākahiko" i te papa o mua o te mīhini ki te pou kino o te pākahiko katoa, me hono te pou kino o te rihi ki te "pou kino utu" i te papa o mua o te mīhini, ā, me hono te pou pai o te rihi ki te pou pai o te pākahiko. Kaua te ia utu e neke ake i te 25A i mua i te urunga ki te āhua taurite, ā, kaua te ia utu e neke ake i te 5A ina tae ki te taurite (lithium rino phosphate 3.45V/tritium 4V tuatoru). Ka pai ake te pānga taurite ia iti.
③ Pūnaha hiko whiriwhiri
  • Pūnaha Hiko 220V wāhanga-kotahi.